Čas na serveru 14:19:20

Josef Jambor
Krajina

Id: 313104

Krajina

  •  / Krajina / Josef Jambor
  •  / Krajina / Josef Jambor
  •  / Krajina / Josef Jambor

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 4492x

Vyvolávací cena:

33 000