Čas na serveru 18:05:24

Josef Jambor
Krajina

Id: 149603

Krajina

  •  / Krajina / Josef Jambor
  •  / Krajina / Josef Jambor
  •  / Krajina / Josef Jambor

akvarel/papír, rozměr 17,5 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2380x

Vyvolávací cena: