Čas na serveru 16:51:52

Josef Jambor
Krajina s vesničkou

Id: 308706

Krajina s vesničkou

  •  / Krajina s vesničkou / Josef Jambor

akvarel/papír, rozměr 18 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 4092x

Vyvolávací cena:

19 000

Příhozy: 62