Čas na serveru 01:42:24

Josef Jambor
Krajina u Žďáru

Id: 106121

Krajina u Žďáru

  •  / Krajina u Žďáru / Josef Jambor

olej/karton, rozměr 34,5 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 1929 a popsáno, zaskleno, oděrky na rámu, vše v naprosto původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, PO

zobrazeno: 5227x

Vyvolávací cena:

48 000

Příhozy: 61