Čas na serveru 04:33:24

Josef Jambor
Letní krajina

Id: 401808

Letní krajina

  •  / Letní krajina / Josef Jambor

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 24646x

Vyvolávací cena:

190 000

Příhozy: 97