Čas na serveru 10:48:52

Josef Jambor
Pod bouřkovými mraky

Id: 134506

Pod bouřkovými mraky

  •  / Pod bouřkovými mraky / Josef Jambor

olej/karton, rozměr 36 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 1925, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1170x

Vyvolávací cena:

31 000