Čas na serveru 03:51:35

Josef Jambor
Podzim

Id: 172509

Podzim

  •  / Podzim / Josef Jambor
  •  / Podzim / Josef Jambor
  •  / Podzim / Josef Jambor
  •  / Podzim / Josef Jambor

olej/plátno/karton, rozměr 37 x 42 cm, signováno a datováno vpravo dole, na zadní straně potvrzení pravosti Boženou Jamborovou, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1237x

Vyvolávací cena:

8 000