Čas na serveru 09:16:38

Josef Jambor
Podzim

Id: 172509

Podzim

  •  / Podzim / Josef Jambor
  •  / Podzim / Josef Jambor
  •  / Podzim / Josef Jambor
  •  / Podzim / Josef Jambor

olej/plátno/karton, rozměr 37 x 42 cm, signováno a datováno vpravo dole, na zadní straně potvrzení pravosti Boženou Jamborovou, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2344x

Vyvolávací cena:

8 000