Čas na serveru 04:50:04

Josef Jambor
Pohled do kraje

Id: 180503

Pohled do kraje

  •  / Pohled do kraje / Josef Jambor

olej/plátno/karton, rozměr 28 x 38 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1705x

Vyvolávací cena:

23 000