Čas na serveru 03:18:25

Josef Jambor
Pohled do kraje

Id: 222708

Pohled do kraje

  •  / Pohled do kraje / Josef Jambor

olej/překližka, rozměr 25,5 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 2532x

Vyvolávací cena:
3 800

31 000

Příhozy: 50