Čas na serveru 01:00:18

Josef Jambor
Pohled do kraje

Id: 233102

Pohled do kraje

  •  / Pohled do kraje / Josef Jambor

olej/plátno, rozměr 34,5 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2254x

Vyvolávací cena:
4 800

44 500