Čas na serveru 04:00:11

Josef Jambor
Pohled do kraje

Id: 134005

Pohled do kraje

  •  / Pohled do kraje / Josef Jambor

olej/karton, rozměr 18 x 26 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1934x

Vyvolávací cena:

9 500