Čas na serveru 14:16:19

Josef Jambor
Pohled na klášter

Id: 9602

Pohled na klášter

  •  / Pohled na klášter / Josef Jambor

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 18 x 25,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3146x

Vyvolávací cena:
2 200

10 003