Čas na serveru 15:44:50

Josef Jambor
Předjaří

Id: 349901

Předjaří

  •  / Předjaří / Josef Jambor
  •  / Předjaří / Josef Jambor
  •  / Předjaří / Josef Jambor

olej/plátno/karton, rozměr 34 x 44 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 718x

Vyvolávací cena:

21 000