Čas na serveru 04:58:34

Josef Jambor
Předjaří

Id: 165211

Předjaří

  •  / Předjaří / Josef Jambor
  •  / Předjaří / Josef Jambor
  •  / Předjaří / Josef Jambor

olej/plátno, rozměr 35 x 44 cm, signováno vlevo dole, datováno, volné v rámu, oděrky na rámu

zobrazeno: 18127x

Vyvolávací cena:

90 000

Příhozy: 86