Čas na serveru 04:20:21

Josef Jambor
Přichází jaro

Id: 42812

Přichází jaro

  •  / Přichází jaro / Josef Jambor

kombinovaná technika/karton, rozměr ve výřezu 22 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1920, zaskleno, paspartováno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2940x

Vyvolávací cena:

32 000

Příhozy: 60