Čas na serveru 05:43:41

Josef Jambor
Příchod jara

Id: 273811

Příchod jara

  •  / Příchod jara / Josef Jambor

olej/karton, rozměr 37 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, malba znečištěna, lokálně poškozena, lehce poškozený rám

zobrazeno: 6824x

Vyvolávací cena:

10 600