Čas na serveru 05:14:32

Josef Jambor
Příchod jara

Id: 133104

Příchod jara

  •  / Příchod jara / Josef Jambor

olej/plátno, rozměr 24,5 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1963, zaskleno, dekorativně rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 8681x

Vyvolávací cena:

48 000