Čas na serveru 04:11:15

Josef Jambor
Rozkvetlá louka

Id: 176902

Rozkvetlá louka

  •  / Rozkvetlá louka / Josef Jambor

olej/plátno, rozměr cca 20 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno, lehce poškozený rám, zaskleno, drobné nečistoty pod sklem

zobrazeno: 1461x

Vyvolávací cena:

23 000