Čas na serveru 05:22:43

Josef Jambor
Stromořadí

Id: 91401

Stromořadí

  •  / Stromořadí / Josef Jambor
  •  / Stromořadí / Josef Jambor
  •  / Stromořadí / Josef Jambor

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1588x

Vyvolávací cena:

3 200