Čas na serveru 04:18:16

Josef Jambor
Stromy na stráni

Id: 233101

Stromy na stráni

  •  / Stromy na stráni / Josef Jambor

olej/lepenka, rozměr viditelný 28 x 29,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na dekorativním rámu

zobrazeno: 948x

Vyvolávací cena:
3 800

38 500

Příhozy: 55