Čas na serveru 03:08:21

Josef Jambor
V aleji

Id: 182811

V aleji

  •  / V aleji / Josef Jambor
  •  / V aleji / Josef Jambor
  •  / V aleji / Josef Jambor

olej/lepenka, rozměr cca 26 x 35 cm, signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, dekorativně rámováno

zobrazeno: 1004x

Vyvolávací cena:
3 800

24 000