Čas na serveru 03:19:56

Josef Jambor
Vesnička pod strání

Id: 176901

Vesnička pod strání

  •  / Vesnička pod strání / Josef Jambor

olej/plátno, rozměr 20,5 x 30,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 2101x

Vyvolávací cena:

44 000

Příhozy: 55