Čas na serveru 14:13:16

Josef Jambor
Zimní krajina

Id: 258201

Zimní krajina

  •  / Zimní krajina / Josef Jambor

olej/plátno, rozměr 59 x 69 cm, značeno vpravo dole, odborně restaurováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1108x

Vyvolávací cena:

28 000