Čas na serveru 16:20:06

Josef Jambor
Zimní krajina

Id: 342801

Zimní krajina

  •  / Zimní krajina / Josef Jambor

olej/plátno, rozměr 59 x 69 cm, značeno vpravo dole, odborně restaurováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3707x

Vyvolávací cena:

13 500