Čas na serveru 13:56:58

Josef Jambor
Zimní krajina

Id: 44902

Zimní krajina

  •  / Zimní krajina / Josef Jambor

olej/plátno, rozměr 29 x 39,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1954, zaskleno, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu

zobrazeno: 4712x

Vyvolávací cena:

60 000

Příhozy: 65