Čas na serveru 23:17:18

Josef Jelínek
Brodící chlapec

Id: 49102

Brodící chlapec

  •  / Brodící chlapec / Josef Jelínek

olej/plátno/karton, rozměr 24,5 x 16,3 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v dobrém stavu

zobrazeno: 2894x

Vyvolávací cena:

2 250