Čas na serveru 12:12:01

Josef Jelínek
Hrad

Id: 1585

Hrad

  •  / Hrad / Josef Jelínek
  •  / Hrad / Josef Jelínek
  •  / Hrad / Josef Jelínek

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 43,5 x 29 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2132x

Vyvolávací cena: