Čas na serveru 14:21:35

Josef Jelínek
Na mezi

Id: 183406

Na mezi

  •  / Na mezi / Josef Jelínek
  •  / Na mezi / Josef Jelínek
  •  / Na mezi / Josef Jelínek

olej/plátno, rozměr 31 x 54,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1459x

Vyvolávací cena:
1 200

1 800