Čas na serveru 12:58:32

Josef Jelínek
Od Hrubé skály

Id: 1945

Od Hrubé skály

  •  / Od Hrubé skály / Josef Jelínek

olej/karton, rozměr 24,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1943, zaskleno, otluky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2601x

Vyvolávací cena:
1 100

2 800