Čas na serveru 04:04:57

Josef Jelínek
Při sklizni

Id: 100503

Při sklizni

  •  / Při sklizni / Josef Jelínek

olej/překližka, rozměr 33 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno, drobné prasklinky v malbě, starší rámování, původní stav viz foto

zobrazeno: 2265x

Vyvolávací cena:

7 000