Čas na serveru 06:58:52

Josef Jelínek
Při sklizni

Id: 100503

Při sklizni

  •  / Při sklizni / Josef Jelínek

olej/překližka, rozměr 33 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno, drobné prasklinky v malbě, starší rámování, původní stav viz foto

zobrazeno: 1922x

Vyvolávací cena:

7 000