Čas na serveru 15:34:30

Josef Jelínek
Senoseč

Id: 115706

Senoseč

  •  / Senoseč / Josef Jelínek
  •  / Senoseč / Josef Jelínek
  •  / Senoseč / Josef Jelínek

olej/karton, rozměr 26 x 38 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2399x

Vyvolávací cena:
800

5 601