Čas na serveru 22:27:33

Josef Jíra
A Noe se bál

Id: 443103

A Noe se bál

  •  / A Noe se bál / Josef Jíra
  •  / A Noe se bál / Josef Jíra
  •  / A Noe se bál / Josef Jíra

kolorovaná litografie/pastel/akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 17,5 cm, značeno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1385x

Vyvolávací cena:

9 600