Čas na serveru 20:26:56

Josef Jíra
Bar Latartine

Id: 366501

Bar Latartine

  •  / Bar Latartine / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 65 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, původní olištování

zobrazeno: 6326x

Vyvolávací cena:

105 000

2022,07-1,18,21,04,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu