Čas na serveru 22:44:13

Josef Jíra
Barborky a betlém z podzámčí

Id: 14502

Barborky a betlém z podzámčí

  •  / Barborky a betlém z podzámčí / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 96, obraz i rám v původním dobrém stavu

zobrazeno: 5093x

Vyvolávací cena:
7 500

113 000

Příhozy: 67