Čas na serveru 23:00:47

Josef Jíra
Bejrút I.

Id: 277702

Bejrút I.

  •  / Bejrút I. / Josef Jíra
  •  / Bejrút I. / Josef Jíra
  •  / Bejrút I. / Josef Jíra

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 48 x 38 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2180x

Vyvolávací cena:

21 500