Čas na serveru 10:10:37

Josef Jíra
Bejrút II.

Id: 277703

Bejrút II.

  •  / Bejrút II. / Josef Jíra
  •  / Bejrút II. / Josef Jíra
  •  / Bejrút II. / Josef Jíra
  •  / Bejrút II. / Josef Jíra

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 58 x 43 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, na zadní straně popis, věnování, studie k obrazu, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2300x

Vyvolávací cena:

45 000