Čas na serveru 17:23:08

Josef Jíra
Bez názvu

Id: 834

Bez názvu

  •  / Bez názvu / Josef Jíra
  •  / Bez názvu / Josef Jíra
  •  / Bez názvu / Josef Jíra
  •  / Bez názvu / Josef Jíra

litografie/papír, rozměr ve výřezu 21 x 21,5 cm, signováno vpravo dole tužkou J. Jíra, datováno 79, na zadní straně věnování Josefovi Kemrovi k narozeninám 17. VI. 1982 Josef Jíra, paspartováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 2389x

Vyvolávací cena:
2 200