Čas na serveru 06:25:22

Josef Jíra
Bez názvu

Id: 216705

Bez názvu

  •  / Bez názvu / Josef Jíra
  •  / Bez názvu / Josef Jíra
  •  / Bez názvu / Josef Jíra
  •  / Bez názvu / Josef Jíra

litografie/papír, rozměr tisku 30 x 37,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 1185x

Vyvolávací cena:

4 200