Čas na serveru 07:06:32

Josef Jíra
Bez názvu

Id: 254731

Bez názvu

  •  / Bez názvu / Josef Jíra
  •  / Bez názvu / Josef Jíra
  •  / Bez názvu / Josef Jíra
  •  / Bez názvu / Josef Jíra

barevná litografie/papír, rozměr tisku cca 20,5 x 30 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1337x

Vyvolávací cena:
600

21 000

Příhozy: 78