Čas na serveru 09:20:35

Josef Jíra
Bibličtí jezdci

Id: 86008

Bibličtí jezdci

  •  / Bibličtí jezdci / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno uprostřed dole, datováno 91, na zadní straně popsáno, vč. štítku z Národní galerie, autorsky olištováno, zcela původní stav, PO

zobrazeno: 7647x

Vyvolávací cena:
7 500

240 000

Příhozy: 103