Čas na serveru 17:35:46

Josef Jíra
Bretaň

Id: 238801

Bretaň

  •  / Bretaň / Josef Jíra
  •  / Bretaň / Josef Jíra
  •  / Bretaň / Josef Jíra
  •  / Bretaň / Josef Jíra

kvaš/lepenka. rozměr ve výřezu 42,5 x 57,5 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, v malbě drobné nedostatečnosti, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně popis viz foto

zobrazeno: 2447x

Vyvolávací cena:
4 800

53 000

Účastníci: 20

Příhozy: 61