Čas na serveru 12:43:43

Josef Jíra
Cesta

Id: 422906

Cesta

  •  / Cesta / Josef Jíra
  •  / Cesta / Josef Jíra
  •  / Cesta / Josef Jíra

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 39,5 x 61 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno galerijním sklem, rámováno

zobrazeno: 7090x

Vyvolávací cena:
7 500

54 000

Účastníci: 23

Příhozy: 54