Čas na serveru 07:59:00

Josef Jíra
Cesta do kostela

Id: 34203

Cesta do kostela

  •  / Cesta do kostela / Josef Jíra

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 34 x 53 cm, signováno vpravo dole, datováno 60, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3414x

Vyvolávací cena:

46 000

Příhozy: 56