Čas na serveru 02:18:12

Josef Jíra
Chatka na samotě

Id: 40703

Chatka na samotě

  •  / Chatka na samotě / Josef Jíra

akvarel/karton, rozměr ve výřezu 42 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno 59, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1790x

Vyvolávací cena:
6 000

7 000