Čas na serveru 10:15:27

Josef Jíra
Deska z letařovic

Id: 118202

Deska z letařovic

  •  / Deska z letařovic / Josef Jíra

grafický list č. 8/70, rozměr ve výřezu 19 x 16 cm, signováno vpravo dole J. Jíra, datováno 92, na zadní straně věnování, z pozůstalosti po Josefu Kemrovi, zaskleno, paspartováno, původní stav

zobrazeno: 2189x

Vyvolávací cena:
800

10 500

Příhozy: 54