Čas na serveru 10:18:13

Josef Jíra
Deštivá Praha

Id: 420501

Deštivá Praha

  •  / Deštivá Praha / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 51 x 61 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

zobrazeno: 12068x

Vyvolávací cena:
12 500

240 000

Příhozy: 94