Čas na serveru 18:13:54

Josef Jíra
Dívka s motýlem

Id: 170115

Dívka s motýlem

  •  / Dívka s motýlem / Josef Jíra

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 9,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 1844x

Vyvolávací cena:
600