Čas na serveru 10:48:52

Josef Jíra
Dušičky v Kristiánově

Id: 291702

Dušičky v Kristiánově

  •  / Dušičky v Kristiánově / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 65 x 90 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, původní autorské olištování, stav viz foto

zobrazeno: 7194x

Vyvolávací cena:
10 000

275 000

Účastníci: 25

Příhozy: 106