Čas na serveru 03:09:11

Josef Jíra
Dvojí setkání u lesa

Id: 324801

Dvojí setkání u lesa

  •  / Dvojí setkání u lesa / Josef Jíra

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1141x

Vyvolávací cena:

36 000