Čas na serveru 14:12:28

Josef Jíra
Egypt

Id: 378304

Egypt

  •  / Egypt / Josef Jíra
  •  / Egypt / Josef Jíra
  •  / Egypt / Josef Jíra
  •  / Egypt / Josef Jíra

kombinbovaná technika/olej/lepenka/textil, rozměr 43 x 54 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, na zadní straně původní popis včetně věnování Josefu Kemrovi, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 8899x

Vyvolávací cena:
6 000

165 000

Příhozy: 123